Agroline » Erdészeti gépek értékesítési aukciók » Fahasogatók értékesítési aukciók » Pilkemaster fahasogatók értékesítési aukciók » Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat fahasogató »

Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat fahasogató aukción eladó

Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat
4 300 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat fahasogató - Agroline
Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat fahasogató | Kép 1 - Agroline
Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat fahasogató | Kép 2 - Agroline
Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat fahasogató | Kép 3 - Agroline
Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat fahasogató | Kép 4 - Agroline
Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat fahasogató | Kép 5 - Agroline
Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat fahasogató | Kép 6 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/6
Induló ár:
4 300 EUR
≈ 1 569 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Pilkemaster
Modell: EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat
Típus: fahasogató
Gyártási év: 2012
Saját tömeg: 700 kg
Helyszín: Finnország Virrat
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-24 09:24
Befejezés dátuma: 2026-09-04 18:55
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 30.
Agroline ID: RQ52160
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Pilkemaster EVO 30, 2012, Firewood Processor, Virrat fahasogató

A very neat firewood processor in excellent condition from the first owner. The firewood processor has always been stored under a roof. - Tractor driven - Year 2012 - Weight approx. 700 kg - Margin scheme tax Financing, trade-in and transport
Used
registrationStatus: 3
inspectionStatus: 3
vehicleInsurance: 3
drive: 99
isOperationalHoursUnknown
ceMarkingStatus
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
3 550 EUR ≈ 1 295 000 Ft
Fahasogató - sebességváltó
Transmission powershift incl. converter, 32010-F2212-71
Finnország, Pietarsaari
Jannen Trukki
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 500 EUR ≈ 1 277 000 Ft
Fahasogató - hókotró tolólap
2014
Finnország, Oulu
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 900 EUR ≈ 1 423 000 Ft
Függönyponyvás félpótkocsi
2011
Teherbírás 34 000 kg Saját tömeg 7 000 kg Tengelyek 3
Finnország, Tampere
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
fahasogatók Pilkemaster gyártási év: -től 2009 -ig 2015
3 850 EUR ≈ 1 404 000 Ft
Dobozos félpótkocsi
2010
Térfogat 92,96 m³ Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Tengelyek 3
Finnország, FORSSA
Sapluuna Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 700 EUR ≈ 1 350 000 Ft
Fahasogató - laptömörítő
2014
Saját tömeg 1 063 kg
Finnország, Muurame
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 900 EUR ≈ 1 058 000 Ft
Dolly pótkocsi
2011
Tengelyek 2
Finnország, Seinäjoki
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 500 EUR ≈ 1 642 000 Ft
Billenős pótkocsi
2012
Saját tömeg 7 496 kg
Finnország, Hamina
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 300 EUR ≈ 1 204 000 Ft
Fahasogató - felszerelhető homokszóró
2014
Finnország, Oulu
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 500 EUR ≈ 1 277 000 Ft
Fahasogató - hókotró tolólap
2014
Finnország, Oulu
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
25 809 EUR ≈ 9 415 000 Ft
Körbálázó
2012
Finnország, Kuopio
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Nyergesvontató
2012
921 000 km
Finnország, Munsala
RM-Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 000 EUR ≈ 729 600 Ft
Fahasogató - felszerelhető homokszóró
2012
Finnország, Juva
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
59 900 EUR ≈ 21 850 000 Ft
Billenős teherautó
2012
581 000 km
Euro 5
Teljesítmény 455 LE (334 kW) Kerékképlet 8x2
Finnország, Turku
Suvanto Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
19 900 EUR ≈ 7 259 000 Ft
Teherautó alváz
2012
702 000 km
Euro 5
Teljesítmény 730 LE (537 kW) Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Finnország, Turku
Suvanto Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Mercedes-Benz Actros dobozos teherautó Mercedes-Benz Actros dobozos teherautó Mercedes-Benz Actros dobozos teherautó
3
Ár érdeklődésre
Dobozos teherautó
2012
Kerékképlet 6x2
Finnország, Munsala
RM-Trucks Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 800 EUR ≈ 5 764 000 Ft
Nyergesvontató
2012
1 349 999 km
Euro 5
Teljesítmény 460 LE (338 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus
Finnország, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Kauppilan Autohajottamo Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 000 EUR ≈ 1 459 000 Ft
Fahasogató - kotrógép kanál
2014
Finnország, Ylivieska
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 500 EUR ≈ 5 289 000 Ft
Városi busz
2012
475 000 km
Kerékképlet 6x2
Finnország, Kolari
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
39 000 EUR ≈ 14 230 000 Ft
Turistabusz
2012
1 200 000 km
Euro 5
Ülések 66+1
Finnország, Lahti
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
26 000 EUR ≈ 9 485 000 Ft
Billenős teherautó
2012
400 000 km
Kerékképlet 8x4
Finnország, Jyväskylä
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval