Agroline » Erdészeti gépek értékesítési aukciók » Fahasogatók értékesítési aukciók » Kellfri fahasogatók értékesítési aukciók » Kellfri 13KW340 fahasogató »

Kellfri 13KW340 fahasogató aukción eladó

Kellfri 13KW340
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kellfri 13KW340 fahasogató - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 1 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 2 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 3 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 4 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 5 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 6 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 7 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 8 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 9 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 10 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 11 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 12 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 13 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 14 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 15 - Agroline
Kellfri 13KW340 fahasogató | Kép 16 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/16
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Kellfri
Modell: 13KW340
Típus: fahasogató
Gyártási év: 2022
Saját tömeg: 395 kg
Helyszín: Svédország Mariestad
Kereskedői cikkszám: O-000013329
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-03 09:35
Befejezés dátuma: 2026-09-14 11:00
Feltöltés dátuma: tegnap
Leírás
Rönk maximális hossza: 60 cm
A rönk maximális átmérője: 340 mm
Hasító erő: 7 t
Feszültség: 400
Fázisok száma: 3
Teljes külméret: 3 m × 1,1 m × 1,25 m
Motor
Teljesítmény: 5.44 LE (4 kW)
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: zöld
További szolgáltatások

Részletes információk — Kellfri 13KW340 fahasogató

Vedkombi Med Eldriven Motorsåg Kellfri 13KW340

Fabrikat: Kellfri
Modell: 13KW340
Årsmodell: 2022

CE-märkt: Ja
Motoreffekt: 4 kW
Vikt: 395 kg
Längd: 3000 mm
Bredd: 1100 mm
Höjd: 1250 mm
Däckdimension: 6.00-9

Eldrift: 3-fas. 400 V
Hydrauloljetank: 35 l
Kedjedelning: 3.25
Klyvkraft: 7 ton
Klyvlängd: 150 - 600 mm
L X B X H: 3000 x 1100 x 1250 mm
OLJETANK:26 l/min
Säkring: 16 amp
Varvtal: 1400 rpm
Virkesdiameter max: 340 mm

Ny såg medföljer
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Fahasogató - rendrevágó fűkasza
2024
25 LE (18.38 kW)
Üzemanyag benzin
Svédország, Mariestad
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fahasogató - rugós szárú borona
2025
Típus traktorhoz Hatóterület 2,2 m Fogak száma 20
Svédország, Mariestad
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fahasogató - betonkeverő kanál
2022
Saját tömeg 400 kg
Svédország, Sunne
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Fahasogató - gumikerekes kotró
2022
2 145 óra
Teljesítmény 110 kW (150 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Upplands Väsby
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fahasogató - multiliftes konténer
2022
Svédország, Alingsås
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fahasogató - minikotró
2022
765 óra
Teljesítmény 13.79 kW (18.76 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Ale
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Rönkszállító pótkocsi
2021
Teherbírás 35 150 kg Saját tömeg 6 880 kg Tengelyek 5
Svédország, Kristinehamn
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fahasogató - törőkanál
2021
Svédország, Eskilstuna
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 200 EUR 125 000 SEK ≈ 4 125 000 Ft
Fahasogató - lakókonténer
2022
Svédország, Stugun
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Fahasogató - motor
Svédország, Arvika Municipality
Rackstad Bil & Delar AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Scania R660 3106473 sebességváltó Scania R660 3106473 sebességváltó
2
Ár érdeklődésre
Fahasogató - sebességváltó
3106473
Svédország, Arvika Municipality
Rackstad Bil & Delar AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 31 370 EUR 350 000 SEK ≈ 11 550 000 Ft
Lakókocsi
2022
Tengelyek 2
Svédország
Frivio
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 188,20 EUR 2 100 SEK ≈ 69 300 Ft
Fahasogató - szögbelövő pisztoly
2022
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Billenős pótkocsi
2020
Saját tömeg 6 380 kg Tengelyek 3
Svédország, Upplands Väsby
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
64 530 EUR 720 000 SEK ≈ 23 760 000 Ft
Nyergesvontató
2022
429 866 km
Euro 6
Teljesítmény 680 LE (500 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés parabolikus
Svédország, Trelleborg
Scanlast AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Nyergesvontató
2022
540 000 km
Euro 6
Teljesítmény 449 LE (330 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x2 Felfüggesztés pneumatikus/pneumatikus Hajtás típus hátsókerék hajtás
Svédország, Arlöv
Veho Bil Sverige AB / Veho Trucks
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 16 630 EUR 185 500 SEK ≈ 6 122 000 Ft
Crossover
2022
63 820 km
Teljesítmény 181 LE (133 kW) Üzemanyag benzin Karosszéria crossover
Svédország, Linköping
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 21 500 EUR 239 900 SEK ≈ 7 917 000 Ft
Crossover
2022
48 380 km
Teljesítmény 98 LE (72.03 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Nyergesvontató
2022
502 105 km
Euro 6
Teljesítmény 500 LE (368 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 6x2 Felfüggesztés parabolikus
Svédország, Trelleborg
Scanlast AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 29 570 EUR 329 900 SEK ≈ 10 890 000 Ft
Crossover
2022
56 720 km
Teljesítmény 91 LE (66.89 kW) Üzemanyag elektromos/benzin Karosszéria crossover
Svédország, Kungälv
Kvdbil
Kapcsolatfelvétel az eladóval