Agroline » Erdészeti gépek értékesítési aukciók » Erdészeti mulcsozók értékesítési aukciók » Captok erdészeti mulcsozók értékesítési aukciók » Új Captok CK-DM59 erdészeti mulcsozó »

Captok CK-DM59 erdészeti mulcsozó aukción eladó

Captok CK-DM59
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új Captok CK-DM59 erdészeti mulcsozó - Agroline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Captok
Modell: CK-DM59
Gyártási év: 2026
Helyszín: Spanyolország Zaragoza
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-10-15 09:30
Befejezés dátuma: 2026-10-16 19:00
Indulásig: 42 nap 08:52
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 31.
Agroline ID: QZ52146
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: D-YPTHJ260749
Rendelkezésre áll 1
További szolgáltatások

Részletes információk — Új Captok CK-DM59 erdészeti mulcsozó

Unused 2026 Captok CK-DM59 Disc Mulcher to suit Skidsteer - D-YPTHJ260749
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
új Fassi F605R.2.6 HXP TECHNO rakodódaru új Fassi F605R.2.6 HXP TECHNO rakodódaru új Fassi F605R.2.6 HXP TECHNO rakodódaru
3
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Almac KDM 13 billenőplatós felépítmény új Almac KDM 13 billenőplatós felépítmény új Almac KDM 13 billenőplatós felépítmény
3
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - billenőplatós felépítmény
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
erdészeti mulcsozók Captok gyártási év: -től 2023
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - emelőhorgos felépítmény
2026
Állapot új
Teherbíró képesség 22 000 kg
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Fassi F605R.2.7 HXP TECHNO rakodódaru új Fassi F605R.2.7 HXP TECHNO rakodódaru új Fassi F605R.2.7 HXP TECHNO rakodódaru
3
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Gémhossz 17,1 m Emelési magasság 5,99 m Teherbíró képesség 740 kg
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - emelőhorgos felépítmény
2026
Állapot új
Teherbíró képesség 20 000 kg
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - emelőhorgos felépítmény
2026
Állapot új
Teherbíró képesség 20 000 kg
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Almac MULTIFRAME üvegszállító állvány új Almac MULTIFRAME üvegszállító állvány új Almac MULTIFRAME üvegszállító állvány
3
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - üvegszállító állvány
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Erdészeti mulcsozó - rakodódaru
2026
Állapot új
Spanyolország, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Kapcsolatfelvétel az eladóval