Dalen 2060
12 600 EUR
Egyéb berendezések
2012
Norvégia, Hordaland
Dalen 2048 H-3 egyéb berendezések aukción eladó
A Dalen 2048 H-3 egyéb berendezések aukción eladó hirdetett termék elkelt, és ezért nem szerepel a keresésben!
Hasonló hirdetések
Dalen 2060
12 600 EUR
Egyéb berendezések
2012
Norvégia, Hordaland
Estrattore – Avvolgitore Ala Gocciolante
9 800 EUR
Egyéb berendezések
2025
új
Olaszország, Pramaggiore (VE)
Vykorchovuvach “Nosorih”
1 220 EUR
Egyéb berendezések
2025
új
Ukrajna, s. Dubovychi
Vossakasso
1 000 EUR
Egyéb berendezések
1900
Norvégia, Møre og Romsdal
Holaras MES 470-H-140-F
10 990 EUR
Egyéb berendezések
2025
Németország, Nartum
Eladva


1/2
Márkanév:
Dalen
Modell:
2048 H-3
Típus:
egyéb berendezések
Gyártási év:
2025
Helyszín:
Norvégia
Innlandet
Kereskedői cikkszám:
44284
Árverés
1
Végrehajtás dátuma:
2025-11-19 10:54
Befejezés dátuma:
2025-11-26 15:00
Feltöltés dátuma:
több mint egy hónapja
Állapot
Állapot:
használt
Hasonló hirdetések















Stativet tilpasser du dine behov
Skråplan som vist på bildet er ikke med
Ved salg er vi behjelpelig med transport. Send e-post til support@landbruksauksjon.no for tilbud på frakt
Salgsobjektet selges "som den er"
det er i alle sammenhenger kjøpers risiko dersom budgivningen skjer uten at objektet er testet
besiktiget og eventuelt prøvekjørt
Med forbehold om feil i annonsen
Objektet kan fortsatt bli solgt selv om minstepris ikke oppnås