4 Rollen egyéb állattenyésztés gép aukción eladó

4 Rollen
27,06 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
4 Rollen egyéb állattenyésztés gép - Agroline
4 Rollen egyéb állattenyésztés gép | Kép 1 - Agroline
4 Rollen egyéb állattenyésztés gép | Kép 2 - Agroline
4 Rollen egyéb állattenyésztés gép | Kép 3 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/3
Induló ár:
27,06 EUR
300 SEK
≈ 9 869 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: egyéb állattenyésztés gép
Helyszín: Svédország Deje
Kereskedői cikkszám: 273365
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-09 09:14
Feltöltés dátuma: tegnap
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 0,25 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — 4 Rollen egyéb állattenyésztés gép

Antal: 4st rullar á 250m 1,7mm
Taggtråd
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Üzemanyagtároló tartály
2007
Térfogat 2 m³
Svédország, Umeå
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Rönkfogó kanál
Svédország, Karlstad
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Rendfelszedő pótkocsi
1980
Térfogat 24 m³ Tengelyek 1
Svédország, Åseda
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
egyéb állattenyésztés gép
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Fém szerkezet
Svédország, Rosersberg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 99,20 EUR 1 100 SEK ≈ 36 190 Ft
Elektromos csavarhúzó
2020
Svédország, Nässjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Traktor ellensúly
Svédország, Nybro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Élezőgép
Svédország, Ljungby
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Aprító henger
Svédország, Trelleborg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Egyéb állattenyésztés gép - hosszú szalagcsiszoló
Svédország, Täby
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Egyéb karosszéria alkatrész
Svédország, Svärdsjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Rönkszállító pótkocsi
Tengelyek 1
Svédország, Varnhem
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 63,13 EUR 700 SEK ≈ 23 030 Ft
Kerék
11.00/80 R15.30
Svédország, Hässleholm
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Kerék
200/60 R14.5
Svédország, Hässleholm
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Külső visszapillantó tükör
Svédország, Charlottenberg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Egyéb működtető alkatrész
Svédország, Kalmar
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Tetőfedő anyag
Svédország, Södertälje
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 36,07 EUR 400 SEK ≈ 13 160 Ft
Raklapvilla
Svédország, Jämjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Levegőszűrő
Svédország, Bro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Motoros szán
Svédország, Klässbol
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Csempevágó
2009
Svédország, Gyttorp
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval