Agroline » Erdészeti gépek értékesítési aukciók » Ágaprítók értékesítési aukciók » Suokone ágaprítók értékesítési aukciók » Suokone MJS-241 DTG ágaprító »

Suokone MJS-241 DTG ágaprító aukción eladó

Suokone MJS-241 DTG
15 100 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Suokone MJS-241 DTG ágaprító - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 1 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 2 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 3 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 4 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 5 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 6 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 7 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 8 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 9 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 10 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 11 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 12 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 13 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 14 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 15 - Agroline
Suokone MJS-241 DTG ágaprító | Kép 16 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/16
Induló ár:
15 100 EUR
Nettó ár
≈ 5 508 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Suokone
Modell: MJS-241 DTG
Típus: ágaprító
Gyártási év: 2022
Saját tömeg: 2 070 kg
Helyszín: Litvánia Kelmė
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-31
Befejezés dátuma: 2026-09-17 12:59
Feltöltés dátuma: tegnap
Agroline ID: PM52192
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 752329

Részletes információk — Suokone MJS-241 DTG ágaprító

Angol
Auction item.
Stump cutter in working condition.
Working width 2.5 meters.
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
1 817 EUR ≈ 662 800 Ft
Ágaprító
2022
Teljesítmény 13 LE (9.56 kW) Üzemanyag benzin Kapacitás 10 m3/ó Ágak legnagyobb átmérője 90 mm
Litvánia, Babtų sen.
UAB "DOJUS Agro"
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 300 000 Ft ≈ 14 530 EUR
Ágaprító
2022
420 óra
Euro 5
Teljesítmény 25 LE (18.38 kW) Üzemanyag dízel Kapacitás 3,75 m3/ó Ágak legnagyobb átmérője 150 mm
Magyarország, Miskolc
Cetter Developer Kft
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 19 500 EUR ≈ 7 113 000 Ft
Ágaprító
2004
5 175 óra
Teljesítmény 499 LE (367 kW) Üzemanyag dízel
Litvánia, Klaipėda
Auction Baltic UAB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 9 000 EUR ≈ 3 283 000 Ft
Ágaprító
1980
Teljesítmény 150 LE (110 kW) Üzemanyag elektromos
Litvánia, Telšiai
Auction Baltic UAB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Ágaprító
Litvánia, Jurbarkas
Auction Baltic UAB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 500 EUR ≈ 1 277 000 Ft
Ágaprító
2000
Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4
Litvánia, Utena
Auction Baltic UAB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 700 000 Ft ≈ 15 630 EUR
Ágaprító
2023
400 óra
Euro 5
Teljesítmény 25 LE (18.38 kW) Üzemanyag dízel Kapacitás 3,75 m3/ó Ágak legnagyobb átmérője 150 mm
Magyarország, Miskolc
Cetter Developer Kft
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 200 EUR ≈ 5 180 000 Ft
Ágaprító
2020
Németország, Gross-Umstadt
Seippel Landmaschinen GmbH Land-, Forst- und Gartentechnik
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 400 EUR ≈ 5 618 000 Ft
Ágaprító
2020
Teljesítmény 116 LE (85 kW)
Norvégia, Hordaland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 851 EUR ≈ 1 770 000 Ft
Ágaprító
2022
Állapot új
Kapacitás 8 m3/ó Ágak legnagyobb átmérője 150 mm
Magyarország, Keszthely
ANGIDO Hungary Kft.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 000 EUR ≈ 3 648 000 Ft
Ágaprító
2022
Állapot új
Spanyolország, Madrid
Fercasa SL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 20 070 EUR 150 000 DKK ≈ 7 320 000 Ft
Ágaprító
2021
5 150 óra
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
58 900 EUR ≈ 21 490 000 Ft
Ágaprító
2022
Teljesítmény 46 LE (33.81 kW) Kapacitás 32 m3/ó
Németország, Bad Lauterberg / Barbis
Deppe & Stücker GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 149 000 EUR ≈ 54 350 000 Ft
Ágaprító
2014
8 453 óra
Litvánia, Vilnius
Auction Baltic UAB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
356 300 Ft ≈ 976,70 EUR
Ágaprító
2022
Állapot új
Ágak legnagyobb átmérője 80 mm
Magyarország, Keszthely
ANGIDO Hungary Kft.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 950 EUR ≈ 2 535 000 Ft
Ágaprító
2022
Állapot új
Kapacitás 15 m3/ó Ágak legnagyobb átmérője 150 mm
Magyarország, Keszthely
ANGIDO Hungary Kft.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Ágaprító
2022
Üzemanyag benzin
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Vogt TP 165 MOBILE ágaprító
1
Ár érdeklődésre
Ágaprító
2022
Állapot új
Teljesítmény 24 LE (17.64 kW) Üzemanyag benzin
Németország, Coppenbrügge
NEWTEC West Vertriebsgesellschaft für Agrartechnik mbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 038 EUR 4 500 PLN ≈ 378 500 Ft
Ágaprító
2022
Állapot új
Lengyelország, Słupia
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROLMAPOL Marcin Dziekan
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 25 000 EUR ≈ 9 120 000 Ft
Ágaprító
2014
Litvánia, Klaipėda
Auction Baltic UAB
Kapcsolatfelvétel az eladóval