Agroline » Erdészeti gépek értékesítési aukciók » Ágaprítók értékesítési aukciók » Linddana ágaprítók értékesítési aukciók » Linddana ágaprító »

Linddana ágaprító aukción eladó

Linddana
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Linddana ágaprító - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 1 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 2 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 3 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 4 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 5 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 6 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 7 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 8 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 9 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 10 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 11 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 12 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 13 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 14 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 15 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 16 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 17 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 18 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 19 - Agroline
Linddana ágaprító | Kép 20 - Agroline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/20
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Linddana
Típus: ágaprító
Gyártási év: 2015
Saját tömeg: 750 kg
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-04 19:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Agroline ID: TN52086
Leírás
Zajszint: 124 dB
Tengelyek
Tengelyek 1
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: UH9117PHB15LD1023
Szín: piros
Rendelkezésre áll 1
További szolgáltatások

Részletes információk — Linddana ágaprító

2015 Linddana Single Axle Woodchipper (French Reg. Docs Available) - UH9117PHB15LD1023
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Ágaprító
2016
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Ágaprító
2017
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Ágaprító
2017
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Ágaprító
2017
805 óra
Lánctalpas futóműve
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 900 EUR ≈ 4 341 000 Ft
Ágaprító
2015
1 óra
Üzemanyag dízel
Németország, Oelsnitz/ V
Fa. Basan GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ágaprító
2015
Kerékképlet 6x4
Németország, Owingen
NATURATEC GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 500 EUR ≈ 2 371 000 Ft
Ágaprító
2015
Teljesítmény 15 LE (11.03 kW) Üzemanyag dízel
Németország, Saarlouis
M.O. Baumaschinen & Nutzfahrzeughandel GmbH & CO.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
59 900 EUR ≈ 21 850 000 Ft
Ágaprító
2014
Teljesítmény 122.45 LE (90 kW)
Németország, Sottrum
Nutzfahrzeuge 2000 GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Ágaprító
2019
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új 160 Schubharvesterkopf ágaprító új 160 Schubharvesterkopf ágaprító új 160 Schubharvesterkopf ágaprító
3
Ár érdeklődésre
Ágaprító
2016
Állapot új
Németország, Bodenmais
Land-Forst u.Gartentschnik Thurnbauer
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 530 EUR 49 900 PLN ≈ 4 247 000 Ft
Ágaprító
2015
Lengyelország, Kielno
Auto-Seba
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 750 EUR ≈ 2 462 000 Ft
Ágaprító
2015
1 078 óra
Hollandia, IJsselmuiden
J. van Pijkeren Trading
Kapcsolatfelvétel az eladóval
15 232 EUR ≈ 5 556 000 Ft
Ágaprító
2016
1 030 óra
Németország, Butzbach
Sanisa GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
399 890 EUR ≈ 145 900 000 Ft
Ágaprító
2016
Euro 6
Teljesítmény 626 LE (460 kW) Kerékképlet 8x8
Németország, Burghaun
Stefan Ebert GmbH - Autorisierter Mercedes-Benz Servicepartner
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 000 000 Ft ≈ 16 450 EUR
Ágaprító
2014
Euro 5
Teljesítmény 40 LE (29.4 kW) Üzemanyag dízel Lánctalpas futóműve Ágak legnagyobb átmérője 160 mm
Magyarország, Budapest
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Ágaprító
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ágaprító
2018
978 óra
Németország, 64589 Stockstadt Am Rhein
Kiesel Used GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 024 EUR 52 500 DKK ≈ 2 562 000 Ft
Ágaprító
2017
Üzemanyag dízel
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Ágaprító
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
119 900 EUR ≈ 43 740 000 Ft
Ágaprító
2018
Németország, Meppen
Agravis Technik Center GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval