Agroline » Erdészeti gépek értékesítési aukciók » Ágaprítók értékesítési aukciók » JCB ágaprítók értékesítési aukciók » JCB CH150120PE ágaprító »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1339 hirdetés
8 éve az Agroline-nál
8 éve az Agroline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

JCB CH150120PE ágaprító aukción eladó

JCB CH150120PE
400 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
JCB CH150120PE ágaprító - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 1 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 2 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 3 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 4 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 5 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 6 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 7 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 8 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 9 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 10 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 11 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 12 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 13 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 14 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 15 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 16 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 17 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 18 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 19 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 20 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 21 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 22 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 23 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 24 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 25 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 26 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 27 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 28 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 29 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 30 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 31 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 32 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 33 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 34 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 35 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 36 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 37 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 38 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 39 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 40 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 41 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 42 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 43 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 44 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 45 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 46 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 47 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 48 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 49 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 50 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 51 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 52 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 53 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 54 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 55 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 56 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 57 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 58 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 59 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 60 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 61 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 62 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 63 - Agroline
JCB CH150120PE ágaprító | Kép 64 - Agroline
További fotók kérése
1/64
Induló ár:
400 EUR
Nettó ár
≈ 147 300 Ft
484 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: JCB
Modell: CH150120PE
Típus: ágaprító
Gyártási év: 2026
Helyszín: Hollandia Wijchen
Kereskedői cikkszám: A1-40309-63
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-22 15:45
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 3.
Motor
Üzemanyag: benzin
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — JCB CH150120PE ágaprító

Angol
Wood chipper 120 mm AND Daewoo Leaf Blower DABL7662
JCB - CH150120PE - Wood chipper 2026 - Shredding capacity 120 mm - 15hp AND a Daewoo - DABL7662 - Leaf blower 4-stroke - 2.2kW - 7000 rpm

15 hp 4-stroke JCB petrol engine, 457 cc, with electric start. Equipped with a 360° rotatable exhaust and guide, 400 mm diameter pneumatic tires and built-in off-road tow bar, belt drive.
Shredding capacity 120 mm, opening size feed hopper 588x440 mm, feed opening 278x167 mm, disc size (diameter/thickness) 600 mm.
Two robust rectangular cutting blades and six sharp triangular chipping blades designed to pull in and shred branches up to a colossal diameter of 120mm.

Leaf blower 2.2 KW motor - 4 stroke - air speed 82 m/s - air volume 950 m2/h - 2000ml tank including accessories - max. Engine speed: 7000 rpm. Unused in the box.
Houthakselaar 120 mm EN Daewoo Bladblazer DABL7662 JCB - CH150120PE - Houthakselaar 2026 - Versnippercapaciteit 120 mm - 15pk EN een Daewoo - DABL7662 - Bladblazer 4-takt - 2,2kW - 7000 t/min 15 pk 4-takt JCB benzinemotor, 457 cc, met elektrische start. Voorzien van een 360° draaibare uitlaat en geleider, 400 mm diameter luchtbanden en ingebouwde off-road trekhaak, riemaandrijving. Versnippercapaciteit 120 mm, openingsmaat invoertrechter 588x440 mm, invoeropening 278x167 mm, schijfgrootte (diameter/dikte) 600 mm. Twee robuuste rechthoekige snijmessen en zes scherpe driehoekige versnippermessen die zijn ontworpen om takken tot een kolossale diameter van 120 mm naar binnen te trekken en te versnipperen. Bladblazer 2,2 KW motor - 4 takt - lucht snelheid 82 m/s - lucht volume 950 m2/h - 2000ml tank inclusief toebehoren - max. motortoerental: 7000 t/min. Ongebruikt in de doos
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Ágaprító
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Ágaprító
2026
Üzemanyag benzin
Hollandia, Cruquius
árverés 950 EUR ≈ 349 800 Ft
Ágaprító
2025
Hollandia, Drachten
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
ágaprítók JCB gyártási év: -től 2023
árverés 850 EUR ≈ 313 000 Ft
Ágaprító
2026
Teljesítmény 12.37 LE (9.09 kW) Üzemanyag benzin
Hollandia, Drachten